Sylwia Dec powieść

A teraz szukam dla niej Wydawcy!

“Widmołap z miasta Veira” to moja debiutancka powieść.
Ale nie tylko!

To także rozrysowany po horyzont świat.
Świat, który ma swoje barwy, zapachy i sekrety.
Świat, do którego można wejść, zatopić się w szarych zakamarkach miasta i ruszyć na przygodę z bohaterami.

Lakeri, Agarion i Animede wciągają do swojej kompanii od pierwszego zwrotu akcji – a tych nie żałowałam dla nikogo. Ale “Widmołap z miasta Veira” oferuje nie tylko energetyczną narrację, charyzmatycznych bohaterów i uniwersum, które chce się poznawać wszystkimi zmysłami.

“Widmołap z miasta Veira” to także opowieść o tym, co łączy nas – ludzi XXI wieku – z bohaterami nawet najbardziej fantastycznych światów.

Opowieść o przyjaźni, trudnych relacjach i dźwiganiu ciężarów traumatycznej przeszłości. Tej przeszłości, którą wszyscy zamiatają rozpaczliwie pod jeden róg dywanu, a ona bezczelnie wyłazi spod drugiego.

Jesteś Wydawcą?

Specjalnie dla Ciebie przygotowałam veirański media press kit, który pokaże Ci moją powieść w pigułce!

Poznaj bohaterów “Widmołapa z miasta Veira”, sprawdź, o czym jest powieść i do kogo ją adresuję. A przede wszystkim, przekonaj się, dlaczego jestem fantastyczną pisarką do nawiązania stałej, pisarskiej współpracy. Spoiler alert – umiem i w kreatywność, i w dedlajny.

Zapraszam 💜

A co na to Czytelnicy? Tu zostawiam jedną z opinii, a pozostałe znajdziesz w zakładce “O mnie” oraz na moim Instagramie.

“Miałam przyjemność słuchać i czytać wielu tekstów Decusia i jestem pod wrażeniem tego, jak pisze, jej bogatego języka, barwnie zarysowanych, wielowymiarowych postaci. W jednej chwili potrafi doprowadzić do płaczu ze śmiechu, a w drugiej do łez wzruszenia.

Jej wyobraźnia i pomysłowość nie znają granic i możecie być pewni, że z nią przeniesiecie się w kosmosy i galaktyki, o jakich nawet Wam się nie śniło.”